Marketing, czyli płatne reklamy na
Facebooku, Twitterze, Google

Social Media oraz wyszukiwarka Google to potężne narzędzia w zakresie marketingu. Mogą doprowadzić do Ciebie całą masę potencjalnych klientów. Za co oczywiście należy zapłacić, czasem nie mało.

Jednak wydawianie pieniędzy, to nie jedyny problem. Narzędzie jakie udostępnia na przykład Google, jest tak rozległe i przepełnione opcjami, ustawieniami, że dla przeciętnego użytkownika będzie to bariera, której szybko niestety nie przebije.

Dla doświadczonych użytkowników Google AdWords jest to mniejsze wyzwanie, choć nie zawsze łatwe. Poza dodaniem reklam do określonych fraz kluczowych, trzeba również dokładnie przebadać konkurencję, sprawdzić popularne słowa kluczowe, stawki, target, ocenić sytuację, przygotować banery reklamowe  w różnych formatach, a przede wszystkim dokładnie ustawić narzędzie AdWords udostępnione przez Google. Źle ustawione może w bardzo krótkim czasie pochłonąć bardzo dużo pieniędzy.

Nie ryzykujcie, zostawcie to zadanie naszym specom z wieloletnim doświadczeniem.

Social Media

Świadczymy również usługi w zakresie opieki nad profilami społecznościowymi. Między innymi dodajemy posty na przestrzeni tygodnia czasu.

Post ma dołączoną specjalnie przygotowaną grafikę w wysokiej rozdzielczości, główny cel to zwiększenie aktywności na profilu oraz zachęcanie do zapoznania się z ofertą Waszego sklepu lub odwiedzenia Waszej strony internetowej.

Dodatkowo przeprowadzamy kampanie reklamowe na portalach społecznościowych z dokładnie określonym i zawężonym targetem. Grafika oraz treść posta jest przygotowywana przez nas, więc o nić nie musicie się martwić.

  • Kampania Google AdWords - Social Media
    od 200 zł
  • Opieka nad profilem społecznościowym
    50 zł/post

Podane ceny są cenami netto