pozycjonowanie
SEO

A po co to komu?

SEO – Search Engine Optimization, zwane też pozycjonowaniem lub rankowaniem stron. Jest to najważniejszy czynnik, który przekłada się na sukces Waszego biznesu.

Pozycja w wyszukiwarce bezpośrednio przekłada się na zyski, które przyniesie strona internetowa. Jeśli strona nie będzie pojawiać się w wynikach, to rzecz jasna nie przyniesie żadnego zysku. Można by rzec, że jeżeli nie pojawisz się na pierwszej stronie w wyszukiwarce, to w zasadzie nie istniejesz.

W dzisiejszych czasach, sam fakt, że posiadasz swoją stronę niewiele już znaczy, ponieważ większość ludzi posiada swoją stronę, co przekłada się na ogromną konkurencję.

Jeżeli nie będziesz o krok przed konkurencją, zostajesz w tyle, a Twoje zyski spadną. Bez odpowiedniego wsparcia w tym zakresie, Twoje szanse na sukces skurczą się.

Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej można podzielić na kilka etapów, niektóre ważniejsze, a inne zaś najważniejsze. Poniżej znajdziecie bardzo mocno skrócony wstęp do pozycjonowania, ponieważ nie da się tego opisać na jednej stronie. Same algorytmy Google ciągle się zmieniają, do których oczywiście trzeba się podporządkować.

Zaczynajmy!

Hosting

Hosting

Dobór odpowiedniego hostingu, który będzie szybki i niezawodny, to nie lada wyzwanie. Na rynku jest masa firm oferujących hosting w niskich cenach, za którymi niestety nie podąża jakość.

Musimy zdać sobie sprawę, że jeżeli strona nie załaduje się w przeciągu 2 sekund, potencjalny klient zrezygnuje i będzie szukał szczęścia gdzieś indziej. Szybki hosting to podstawa, koniec kropka.

1 Krok
2 Krok
CMS

CMS

System zarządzania treścią, czyli systemy jak WordPress, Presta, Magento, Joomla czy Shopify.

My stawiamy na rozwiązania, za którymi stoi wsparcie techniczne, community oraz łatwość wdrażania poszczególnych rozwiązań. Dlatego też, naszym wyborem jest WordPress, który naszym zdaniem spełnia wymagania, które przed nim stawiamy bez żadnych problemów.

Copywriting

Copywriting

Unikalna treść albo  inaczej quality content. To kolejny ważny element, który prowadzi do sukcesu naszej strony.

Dzięki unikalnym treściom na naszej stronie, roboty google, bing czy yahoo będą kierować ruch na naszą stronę, co przekłada się oczywiście na widoczność i pozycję w wyszukiwarkach.

3 Krok
4 Krok
Metadane

Metadane

Czyli tytuły i opisy naszych wpisów, które wyświetlają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania.

Muszą być dobrze skomponowane, ponieważ są ograniczone ilością znaków jaką możemy użyć. Mają za zadanie w dwóch zdaniach nakłonić użytkownika do zajrzenia na Waszą stronę.

Zapraszamy

Do współpracy

Pozycjonowanie to złożony proces, jest czasochłonny i bardzo wymagający. Źle zrobione SEO może wręcz doprowadzić do tego, że Wasza strona zniknie kompletnie z wyszukiwarek. Google zarówno nagradza dobrze zrobione, szybkie strony, jak również analogicznie kara za przeładowane słowami kluczowymi oraz powolne strony. Jest to bardzo ważny element strony internetowej, ale trzeba do tego podejść równie ostrożnie.

Oczywiście, jako specjaliści w dziedzinie budowania stron WWW jesteśmy do Waszych usług w zakresie SEO, nawet dla już istniejących witryn.

Zachęcamy do korzystania z oferty stworzenia kompletnej strony WWW, wraz z super szybkim hostingiem, dokładnym przygotowaniem pod SEO oraz łatwym w obsłudze Systemem Zarządzania Treścią – WordPressem. Zajmujemy się zarówno sklepami internetowymi, jak również blogami i stronami firmowymi.

Wyceny są realizowane indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą.